Blokowanie, unieruchamianie

W czasie transportu poszczególnych produktów muszą być spełnione określone standardy. Blokowanie czy unieruchamianie jest konieczne w przypadku licznych artykułów, które w czasie przewożenia mogłyby zostać uszkodzone.

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń do produkcji ekologicznych papierowych wypełnień, dzięki którym transport nawet najbardziej delikatnych produktów jest możliwy.

Zabezpieczenia do blokowania i unieruchamiania muszą być odpowiednio dobrane do kształtu i rozmiaru przewożonych produktów. Nasze konwertery umożliwiają tworzenie wypełniaczy i podkładek optymalnie dopasowanych do rodzaju artykułów, które mają być zabezpieczone. Dzięki nim możliwa jest obróbka wkładów do blokowania i unieruchamiania zgodnie z potrzebami konkretnego transportu. Poszczególne modele urządzeń są wyposażone w liczne usprawnienia m.in. obcinacze czy regulacje wysokości i pozycji, znacząco przyczyniające się do poprawy efektywności i ergonomii pracy.

Nasze doświadczenie pozwala nam swobodnie dopasowywać urządzenia do indywidualnych potrzeb klientów i różnych linii i procesów pakowania. Unikatowe rozwiązania sprawiają, że integracja jest nie tylko sprawna technologicznie, ale dopasowana do każdego stanowiska pracy, zapewniając tym samym komfort pracy operatora. Dzięki właściwie zorganizowanej pracy, wypełnianie wolnej przestrzeni w paczce i zabezpieczenie produktu odbywa się szybciej i sprawniej, bez wysiłku dla pracownika, a co za tym idzie bardziej ekonomicznie.

Ideą naszej firmy jest prowadzenie działalności biznesowej z troską i dbaniem o środowisko. Dlatego zarówno surowiec, z którego produkowane są wypełniacze, jak i konwertery, które nie tylko dozują optymalną ilość papieru i pracują w różnych trybach, ale przede wszystkim cechują się niskim poborem mocy są ekologiczne. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy prowadzą, bądź chcą prowadzić biznes ekologicznie, z troską o środowisko.

« poprzednia 1 następna »

Przykłady zastosowania:

padpak padpak padpak padpak padpak padpak padpak padpak padpak