Paper

Oferujemy wydajne dla Twojego biznesu rozwiązania z zastosowaniem ekologicznego, bezwonnego papieru typu Kraft, ECO oraz papieru z domieszką trawy holenderskiego producenta Ranpak. Nasze rozwiązania opierają się na zastosowaniu podkładek formowanych z papieru jedno lub 2-warstwowego, lub zwykłej wstęgi papieru, formowanych przez konwerter, który podaje materiał zabezpieczający (papierowy wypełniacz) bezpośrednio do paczki.

Ekologiczny papier do wypełniania paczek

Unikalne kształty papierowych wypełniaczy otrzymywanych z konwerterów pozwalają na ich szerokie zastosowanie. Papier może amortyzować, owijać, blokować i unieruchamiać produkt w pudełku, separować produkty względem siebie lub wypełniać wolną przestrzeń w paczce. Liczne testy wykazują, że papier amortyzuje dużo lepiej niż foliowe poduszki powietrzne. Papier zabezpiecza więc produkt w większym stopniu przed uderzeniami czy wstrząsami, nie narażając Twojej firmy na straty. Jest też recyklingowalny w znacznie większym stopniu – w 85%, podczas gdy poduszki powietrzne tylko w 42%. Papierowe wypełnienie Treeco pasuje do każdej paczki. Co więcej, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu, jak inne papierowe wypełnienia.

W zależności od zastosowania oraz cech produktu w paczkach, takich jak: gabaryty, waga, charakter, materiał z jakiego są wykonane, do produkcji podkładek stosuje się papier dwu lub trzy-warstwowy. W zależności od wymaganej twardości, sztywności i sprężystości papieru mamy do wyboru papier typu Kraft, ECO lub Papier z trawy o różnych gramaturach.

Naturalnie wybierz papier!

Papier:

  • pochodzi z natury i wraca do natury
  • jest wytwarzany ze źródeł odnawialnych
  • jest biodegradowalny
  • jest łatwy do przetworzenia