RecyCold™ cartridges

Wkłady RecyCold™ mają zastosowanie w transporcie produktów wymagających dodatkowego chłodzenia, takich jak: leki, niektóre kosmetyki oraz produkty spożywcze. Utrzymują optymalną dla tego typu przesyłek temperaturę we wnętrzu paczki, w zależności od opcji: 2-8°C lub –2 do –5°C.

Wewnętrzna część wkładu chłodzącego do paczek wyposażona jest w powłokę polietylenową, wypełnioną w 100% biodegradowalnym żelem chłodzącym pochodzenia roślinnego. RecyCold™ przeznaczony jest do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Chłodzące eko-wkłady papierowe RecyCold™ do przesyłek wrażliwych termicznie są wkładami wielokrotnego użytku – można je zamrażać ponownie. Żel chłodzący wykorzystany w RecyCold zamarza do 70% szybciej niż konwencjonalne produkty, co przekłada się na oszczędność czasu i redukcję kosztów.

Naturalnie i chłodno w paczce!

Utylizacja wkładu polega na wylaniu biodegradowalnego żelu do zlewu, ogrodu lub kompostownika i wyrzuceniu papieru do odpowiedniego pojemnika na odpady segregowane.

Innowacyjne wkłady RecyCold™ mają estetyczny i ekologiczny wygląd, zgodny z aktualnymi i przyszłymi trendami, co stanowi dodatkowy atut dla odbiorców Twoich paczek. Dodatkowo możesz nadrukować na nich logo marki.