TreECO dostarcza niezbędny sprzęt i narzędzia, dzięki którym firmy mogą wypełniać wolne przestrzenie w paczkach naturalnymi, ekologicznymi materiałami. Dzięki zastosowaniu rozwiązań TreECO proces pakowania staje się zautomatyzowany.

Form’it!

Automatyczny proces pakowania rozpoczyna się od złożenia pudełka przez maszyny z oferty Form’it. Urządzenia składają kartony w różnych rozmiarach
i mogą być wyposażone w dystrybutory taśmy samoprzylepnej, taśmy podgumowanej lub moduł klejenia na gorąco. Dzięki dotykowemu panelowi sterowania obsługa urządzenia jest intuicyjna.
W zależności od zapotrzebowania maszyny są dostępne w wersjach ramowych: 1000, 2000, 3000,
w 2 wariantach spoin.

Pobierz arkusz specyfikacji:

Accufill

Gdy pudełko jest poprawnie złożone, operator pakuje produkt i zabezpiecza go papierowym wypełnieniem. System Accufill składa się z konwertera Fillpak i bramki skanującej, która szacuje ilość wolnej przestrzeni, by następnie dostosować długość wypełnienia. Ekologiczny papier użyty do produkcji podkładek skutecznie chroni produkty przed wszelkimi wstrząsami, a nawet upadkiem. Naturalnie w paczce!

Pobierz arkusz specyfikacji:

Cut’it!

By obniżyć koszty transportu oraz ilość papierowego wypełnienia automatyczna pakowarka Cut’it Evo przycina paczkę do najwyższego punktu. Dzięki temu nadmiar materiału zostaje usunięty, a puste przestrzenie zniwelowane. Następnie urządzenie składa i skleja klapy pudła. Co najważniejsze, wydajność maszyny to aż 900 kartonów na godzinę, co sprawia,
że maszyna może pracować na linii o dużej przepustowości.

Pobierz arkusz specyfikacji:

Automatyczne pakowanie w zgodzie ze środowiskiem?

Naturalnie z TreECO!