Jak zabezpieczyć szkło w transporcie?

Sprzedawanie online produktów szklanych wiąże się ze sporym ryzykiem uszkodzenia ich podczas transportu. Odpowiednie zabezpieczenie paczki jest tutaj kluczowym elementem dobrej opinii od klienta. Jakie są najskuteczniejsze sposoby na zabezpieczanie szklanych towarów? Zapraszamy do lektury!

Szklane produkty wymagają specjalnej ochrony

Dlatego niezbędne jest poznanie odpowiednich metod i rozwiązań, które zagwarantują maksymalną ochronę dla przesyłki. Niezależnie czy jesteśmy sprzedawcą szklanych produktów przez Internet, czy potrzebujemy bezpiecznie przewieźć szkło z jednego miejsca na drugie – zabezpieczenie będzie miało jeden cel: ochronę szkła. Specjalne traktowanie szkła w przesyłce to między innymi skuteczne blokowanie i unieruchamianie towaru, maksymalne wypełnianie pustej przestrzeni w paczce, aby towar nie przemieszczał się podczas drogi czy dokładne owijanie szła, aby nie uległ bezpośredniemu obiciu. 

Jak bezpiecznie transportować szkło?

Odpowiednie zabezpieczenie szklanych towarów to nie lada wyzwanie dla sprzedawców ecommerce. Nawet jeśli w swojej ofercie mają najwyższej jakości szklane wyroby oraz atrakcyjne ceny, to i tak jednym z ważniejszych elementów sprzedaży jest skutecznie zabezpieczenie paczki. Jeśli klient sklepu internetowego zamówi produkt i będzie zadowolony z ceny, oferty i kontaktu z obsługą, to i tak najważniejsze jest bezpieczne dostarczenie towaru. Negatywne opinie odnośnie przesyłek to lwia część opinii, jakie wystawiają klienci. Właśnie dlatego każdy właściciel sklepu czy hurtowni internetowej powinien wziąć pod uwagę fakt, że odpowiednie zabezpieczenie przesyłki, to gwarancja pozytywnych opinii klientów. 

Czym zabezpieczać przesyłki?

Rozwiązanie, jakie proponujemy dla firm z branży ecommerce, to skuteczne i ekologiczne wypełniacze papierowe, które skutecznie chronią towary. Dzięki nim jesteśmy w stanie:

  • Skutecznie zablokować i unieruchomić towar w paczce.
  • Maksymalnie wypełnić pustą przestrzeń w przesyłce.
  • Dokładnie owinąć towar, co w przypadku szkła jest kluczowym działaniem, aby uniemożliwić stłuczenie się. 

Dzięki gwarancji tych trzech działań, otrzymujemy w pełni efektywne rozwiązanie, które zagwarantuje bezpieczny transport produktów szklanych do klientów sklepów i hurtowni internetowych. 

Jakie wypełniacze papierowe oferujemy?

Proponujemy rozwiązania, które dzielą się ściśle na trzy rodzaje zabezpieczeń: blokowanie i unieruchamianie, wypełnianie przestrzeni oraz owijanie. Każdy z tych działań jest skutecznie zaspokajany dzięki wypełniaczom papierowym. W naszej ofercie znajdują się:

  • Podkładki amortyzujące, które doskonale blokują, ściskają, unieruchamiają lub też wypełniają wolną przestrzeń w paczce. Rozwiązanie to dedykujemy sklepom i hurtowniom z każdej branży, zwłaszcza tym, które handlują towarami szklanymi bądź wymagającymi zwiększonego zabezpieczenia. Podkładka wykonana jest z wytrzymałego papieru, który ochroni nawet bardzo ciężkie towary. 
  • Wstęgi papieru, które odpowiednio uformowane doskonale owijają przedmioty, amortyzują ewentualne wstrząsu, zabezpieczają towar przed uszkodzeniem oraz wypełniają wolną przestrzeń w paczce. Są one chętnie wybierane wówczas, gdy towar składa się na przykład z kilku elementów i każdy z nich musi być odseparowany od reszty i starannie zabezpieczony.
  • Plaster miodu, który nazwą nawiązuje do struktury naturalnej uważanej za jedną z trwalszych. Dzięki nim możemy doskonale ochronić powierzchnię towaru przed ewentualnym zarysowaniem lub pęknięciem, co jest istotne, zwłaszcza jeśli sprzedajemy szklany towar.  

Dlaczego warto wybrać wypełniacze papierowe?

Wypełniacze papierowe są zarówno skuteczne, bezpieczne jak i ekologiczne. Wykonane są bowiem z papieru, który jest w stu procentach przyjazdy dla środowiska i biodegradowalny. W przeciwieństwie do folii bąbelkowej, która nawet nazywana ekologiczną – negatywnie wpływa na planetę.