O firmie

    Oferujemy od blisko 10 lat niezwykle wytrzymałe i wysokowydajne systemy służące do produkcji przyjaznych środowisku zabezpieczeń, chroniących różnorodne produkty podczas transportowania.

Systemy oparte są na konwerterach papieru (w rolkach lub składance), służących do produkcji ekologicznych podkładek papierowych amortyzujących wstrząsy, przeznaczonych do blokowania towarów w opakowaniu, unieruchamiania przedmiotów, czy wypełniania wolnej przestrzeni w kartonie.

W naszej ofercie znajdują się zarówno większe jak i mniejsze konwertery, dzięki którym możliwe jest tworzenie zabezpieczeń do produktów o różnym rozmiarze i kształcie. Wszystkie modele konwerterów wyposażone są w praktyczne elementy i funkcje usprawniające pracę, takie jak obcinacze umożliwiające przycięcie wkładki na preferowaną długość, czy regulacja wysokości i pozycji konwertera. Dodatkowo możliwe jest integrowanie mocowania konwerterów z istniejącymi u Państwa liniami pakowania tak aby jak najefektywniej podawały potrzebne podkładki papierowe bez konieczności zabierania miejsca na stole pakowym.

treeco

TREECO - Autoryzowany dystrybutor papierowych systemów
wypełniania wolnej przestrzeni firmy Ranpak,
zapewniających ochronę produktów w transporcie,
przeładunkach czy składowaniu towaru.

treeco

Firma TREECO S.C. oferuje kompleksowe systemy papierowego wypełniania wolnej przestrzeni firmy Ranpak, zapewniających ochronę zapakowanych produktów m.in. w:

 • transporcie,
 • przeładunkach,
 • czy składowaniu towaru

Zapewniamy wsparcie w działalności firm:

 • produkcyjnych,
 • handlowych,
 • logistycznych,
 • transportowych i spedycyjnych

W obszarach:

 • amortyzowania,
 • blokowania i unieruchamiania,
 • wypełniania wolnej przestrzeni i owijania,

wykorzystując do tego celu papier specjalnie formowany przez dzierżawione maszyny.

Oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwišzania, które skutecznie zaspakajajš obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów
z zachowaniem wysokich standardów oraz norm rodowiskowych.

Naszymi atutami są:

 • ogólnopolski zasięg,
 • kompetencje i doœwiadczenie zespołu handlowców i specjalistów,
 • profesjonalne doradztwo,
 • testy rozwiązań gwarantujące dopasowanie oferty do rzeczywistych potrzeb klienta,
 • dostawa towaru do klienta zawsze na czas, na miejsce w 48h od chwili złożenia zamówienia

Zapewniamy dostawy papieru oraz wsparcie w zakresie doboru optymalnego rozwišzania do Państwa potrzeb.

Papier dostarczany jest na paletach, bezpłatnym transportem, zawsze na umówiony termin, tym samym gwarantujemy Państwu ciągłośœć dostaw.

treeco

TREECO S.C. i papierowe wypełniacze do opakowań, pudełek, paczek, kartonów firmy RANPAK to:

BRAK INWESTYCJI

Nie muszą Państwo kupować maszyn i całego rozwiązania! Dzierżawimy Państwu maszyny formujące papier za niewielką opłatą oraz zapewniamy zadeklarowane dostawy papieru na miejsce Państwa działalności bezpośrednio do drzwi magazynu.

DOSTAWA NA CZAS, NA MIEJSCE

Zapewniamy dostawy papieru oraz wsparcie w zakresie doboru optymalnego rozwiązania do Państwa potrzeb. Papier dostarczany jest na paletach, bezpłatnym transportem, zawsze na umówiony termin, tym samym gwarantujemy Państwu ciągłość wysyłek.

BRAK RYZYKA

Nie muszą Państwo decydować się bez sprawdzenia rozwiązania. Wstawiamy do Państwa maszynę na okres testów i sami Państwo dochodzicie do przekonania, jak wiele daje Państwu używanie Ranpak. Ponoszą Państwo jedynie opłaty za zużyty do testów papier.

INŻYNIERIA PAKOWANIA RANPAK

Przeprowadzamy szczegółową analizę dotychczasowego sposobu pakowania towarów i proponujemy alternatywny sposób pakowania z wykorzystaniem wypełniaczy papierowych firmy Ranpak. Wskazujemy również jak dobrze może być chroniony towar w porównaniu z dotychczasowym wypełniaczem.