Aktualne oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Zakres Obowiązków

  • Identyfikacja potencjalnych Klientów z sektora produkcyjnego, handlowego i logistyki,
  • Nawiązywanie, podtrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych,
  • Prezentacja i testy oferowanych rozwiązań u Klienta,
  • Negocjacje i przygotowywanie ofert handlowych oraz umów,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Dbanie o wizerunek firmy,
  • Raportowanie do przełożonych wyników pracy,
  • Realizacja zleconych zadań,

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus system prowizyjny,
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków: telefon komórkowy, laptop, samochód,
  • Pracę w systemie home-office

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres e-mail: praca@treeco.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym,
  • Min. 3-letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów,
  • Konkretne i wymierne sukcesy w powyższym zakresie, mile widziane dokumenty potwierdzające osiągnięcia (referencje),
  • Praktyczna znajomość technik handlowych,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, Kreatywność, Przedsiębiorczość
  • Umiejętności techniczne
  • Konieczność prowadzenia prezentacji i testów oferowanych rozwiązań u Klienta
  • Orientacja na wynik,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Własna działalność gospodarcza