Wypełniacze do paczek eko

 

Wypełnienie wolnej przestrzeni w paczce gwarantuje bezpieczne jej dotarcie w miejsce docelowe. Powinien być to zatem obowiązkowy element procesu umieszczania zawartości w przesyłce. Wypełniacze do paczek eko w formie papierowej są doskonałą alternatywą dla folii bąbelkowej, bowiem sztuczne tworzywa są szczególnie niebezpieczne dla środowiska naturalnego.

Wypełniacz do paczek eko dla branży e-commerce

Papier jest materiałem biodegradowalnym, dlatego też w żadnym stopniu nie zagraża naszej planecie. Chcąc przyczynić się do troski o środowisko, jednocześnie szerząc świadomość odnośnie ekologii, tworzymy ekologiczne wypełnienia. Powstają one przy udziale specjalistycznych maszyn, które w szybkim tempie są w stanie wygenerować ogromne ilości wypełnień. Nasze systemy dedykowane są głównie branży e-commerce. Prowadzenie sklepu internetowego wiąże się z wieloma wyzwaniami – jednym z nich jest wysyłka paczek. Przesyłka trafić musi do klienta w nienaruszonym stanie, niezależnie od pokonywanej odległości. Istotne jest zatem staranne jej zabezpieczenie. Klienci większym zaufaniem darzą firmy, które bliskie są zagadnieniom związanym z ekologią. Bycie eko nie wymaga zbyt dużego wysiłku, wystarczy jedynie zmienić przyzwyczajenia i utarte schematy.

Wspomnieliśmy o szerzeniu świadomości na temat ochrony naszej planety. Jednym z naszych celów jest przekonanie jak największej ilości sklepów internetowych z branży e-commerce, co do ekologicznych systemów wypełnień. Wypełniacze do paczek eko powinny być na wyposażeniu każdego magazynu. Nie zajmują one zbyt wiele miejsca, są zatem niezwykle łatwe w przechowywaniu. Uniwersalny charakter papieru sprawia, iż możemy go zastosować praktycznie w każdych warunkach. Rodzaj zawartości paczki nie ma znaczenia, bez problemu zatem w ekologiczne wypełnienia zaopatrzyć się może każdy sklep internetowy, niezależnie od charakteru produktów, jakie sprzedaje.

Niezwykłe właściwości papierowych systemów wypełnień

Papier cechuje się delikatną fakturą, dlatego też zastosowany może być nawet w przypadku delikatnych przedmiotów. Nie jest w stanie uszkodzić bądź zarysować tworzywa, doskonale sprawdzi się zatem podczas wysyłki szklanych, ceramicznych czy innego typu gładkich przedmiotów. Pomimo delikatności, papier jest niebywale wytrzymały. Długość podróży nie ma znaczenia, bowiem wypełniacz do paczek eko poradzi sobie z każdą ilością pokonywanych kilometrów.

Atrakcyjność proponowanych przez nas systemów wypełnień wolnej przestrzeni wynika również z faktu, iż mają one szerokie zastosowanie. Głównym ich zadaniem jest amortyzowanie oraz absorbowanie ewentualnych drgań i wstrząsów. Funkcja ta sprawdzi się szczególnie w przypadku delikatnej zawartości paczki, która podczas transportu narażona jest na wiele zagrożeń. Ekologiczne wypełniacze chronią zatem przesyłkę niezależnie od działań firmy kurierskiej. Na uwagę zasługuje również możliwość blokowania i unieruchamiania wnętrza paczki. Transport przedmiotów o większym gabarycie nie jest łatwym zadaniem. Nie tylko ze względu na ciężkość przesyłki, ale również to, iż jej zawartość uszkodzić może karton. Sztywne umieszczenie towaru we wnętrzu paczki gwarantuje zatem bezpieczne jej dotarcie do celu. Wypełniacze do paczek eko pozwalają w pełni wypełnić wolną przestrzeń. Nie zawsze rozmiar zawartości zgadza się z wielkością kartonowego pudełka. Istotną cechą jest również możliwość owijania przedmiotów, które są narażone na zarysowania bądź zadrapania w trakcie transportu.

Specjalistyczne maszyny o innowacyjnych rozwiązaniach

Wypełniacz do paczek eko tworzony jest przez konwertery wzbogacone o wiele przydatnych funkcji. Zastosowanie w maszynie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że jest ona niezwykle intuicyjna w obsłudze. Posiadamy ogromną ilość tego typu sprzętu, dlatego też jesteśmy w stanie wygenerować każdy typ papierowych wypełnień – wówczas jest on maksymalnie dopasowany do zawartości. Mocna konstrukcja konwertera znacząco wpływa na jego żywotność. Budowa oparta na wysokiej jakości tworzywach sprawia, że maszyna jest niezwykle odporna na działanie czynników zewnętrznych. Dysponujemy nie tylko doskonałym zapleczem technicznym, ale również wyszkolonym zespołem pracowników. Posiadają oni niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwalają im realizować zlecenie w pełni profesjonalnie. Obsługa maszyn nie jest zbyt skomplikowana, jednak niezwykle ważne jest zachowanie wszelkich względów bezpieczeństwa.

Dodatkowo oferujemy możliwość dzierżawy specjalistycznej maszyny na określony czas. Jeżeli sklep internetowy chce posiadać w swoim magazynie własny konwerter, tworzący ekologiczne wypełniacze, aby mieć do niego nieustanny dostęp, nie jest konieczny jego kosztowny zakup.