Better Pack BP555e

image007najlepszy elektroniczny dyspenser taśmy aktywowanej wodą, przeznaczony do szybkiego, automatycznego łączenia powierzchni kartonowych opakowań, gdzie wymagana jest zwiększona wydajność. Może być stosowany do taśm bez wzmocnienia i ze wzmocnieniem o szerokości od 3,81 cm do 7,62 cm. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom dyspenser jest łatwy i wygodny w obsłudze, a przy tym bardzo wydajny.

Ergonomiczna, kolorowa klawiatura z 14 programowalnymi przyciskami umożliwia dostosowanie urządzenia do indywidualnych wymagań użytkownika. Dzięki odpowiedniemu zaprogramowaniu dyspenser BP555e może wydawać automatycznie 3 długości taśmy w określonej sekwencji, przy wydajności 114 cm na sekundę. Specjalna konstrukcja podtrzymuje wyprodukowany odcinek taśmy w pozycji uniesionej.

Wyjątkowo duży pojemnik na rolkę pozwala na stosowanie rolki o średnicy 25 cm i długości taśmy 3048 cm, co w znacznym stopniu redukuje przestoje i wpływa na podniesienie produktywności. Kolejnym atutem, który również redukuje ilość przestojów jest dozownik do przechowywania wody z zaworem przelewowym o pojemności 1 l, który jest zasobem dla mniejszego pojemnika wykorzystywanego do nawadniania taśmy.

Dyspenser BP555e spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Unikalne funkcje to:

  • odcięcie termiczne – zapobiega przegrzaniu silnika po intensywnym użytkowaniu,
  • przełącznik blokady bezpieczeństwa – wyłącza ostrze tnące, gdy przednia pokrywa zostaje otwarta,
  • konstrukcja tylko z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów,
  • możliwość indywidualnego drukowania wydawanych taśm – kody, logo, data, itp.

BP555e dedykowany jest do obsługi do powyżej 100 kartonów dziennie.