Better Pack Packer 3s

Better Pack Packer 3S to ręczny dyspenser taśmy, którego zaletą jest możliwość jego przenoszenia w dowolne miejsce pracy. Urządzenie działa na zasadzie „pociągnij i zerwij” i nie potrzebuje zasilania elektrycznego.

Dyspenser może być stosowany do taśm ze wzmocnieniem lub bez wzmocnienia, których szerokość wynosi 2,54 cm do 7,62 cm. Zalecany jest do pakowania 10 kartonów dziennie.

Better Pack Packer 333 Plus

Dyspenser przeznaczony jest do łączenia małych i średnich opakowań. Nie wymaga zasilania energią elektryczną. Wyjątkiem jest dodatkowa funkcja podgrzewania, która zwiększa przylepność taśmy. Dyspenser wyposażony jest w duży pojemnik na wodę, co pozwala na dłuższą pracę urządzenia. Co więcej, proces pakowania jest zautomatyzowany dzięki możliwości ustawienia jednej z 15 długości taśmy.

Urządzenie może być stosowane do taśm bez wzmocnienia i ze wzmocnieniem o szerokości od 3,81 cm do 7,62 cm. Zalecany jest do pakowania 100 kartonów dziennie.

Better Pack BP555E

W trosce o bezpieczeństwo urządzenie skonstruowane jest z certyfikowanych materiałów. Dodatkowo wyposażone jest w blokadę, która wyłącza ostrze w momencie podniesienia pokrywy, a także odcięcie termiczne, które zapobiega przegrzaniu urządzenia. Zaletą dyspensera jest możliwość personalizacji wydawanej taśmy, na której można nadrukować logo firmy czy wybrany napis. By ułatwić użytkowanie, dyspenser został wyposażony w klawiaturę sterującą, duży pojemnik na rolkę oraz wodę, a także specjalną konstrukcję podtrzymującą wyprodukowany kawałek taśmy.

Może być stosowany do taśm bez wzmocnienia i ze wzmocnieniem o szerokości od 3,81 cm do 7,62 cm. Zalecany jest do pakowania powyżej 100 kartonów dziennie.