Wnętrze paczki

Wnętrze paczki wymaga naturalnego zabezpieczenia. Odbiorcy Twoich przesyłek oczekują, że zamówione produkty dotrą do nich w stanie nienaruszonym. Obecnie coraz częściej zwracają uwagę na to, czy sama paczka opakowana jest w sposób ekologiczny, a materiał ją wypełniający jest przyjazny środowisku. Trend EKO jest bardzo silny, a mieszkańcy Ziemi nie chcą już plastiku.

Odbiorcy coraz częściej też zwracają uwagę na estetykę, liczy się pierwsze wrażenie po odebraniu, jak i otworzeniu paczki. Od Twojej firmy oczekują ładnie zapakowanego „prezentu” – dla siebie i dla środowiska naturalnego.

Naturalnie w paczce

Jako przedsiębiorca musisz sprostać tym wyzwaniom. Zadbaj, by było pięknie i Naturalnie w paczce! Postaw na ekologiczny papier, który nie wydziela nieprzyjemnego zapachu i stanowi świetne wypełnienie nowoczesnej przesyłki! Do oklejania kartonów zastosuj Eko-Taśmy aktywowane wodą, które są tak mocne, że wystarczy jedna warstwa, co zapewnia schludniejszy wygląd kartonu w porównaniu do oklejonego kilkukrotnie taśmą PP. Do paczek z żywnością lub lekami zastosuj eko-wkładki termiczne RecyCold® climaliner™ lub wkłady chłodzące RecyCold® cool packs.

W przypadku oferowanych przez nas rozwiązań naturalnie znaczy wydajnie i z korzyścią biznesową dla firmy!

Poznaj produkty do ECOpakowania