Jak zabezpieczyć szkło w transporcie? 

Szklane przedmioty są szczególnie kłopotliwe, jeżeli konieczne jest ich wysłanie w określone miejsce. Delikatne tworzywo narażone jest na uszkodzenie, niezależnie od rzetelności firmy kurierskiej. Zatem, jak zapakować szkło do wysyłki, aby paczka bezpiecznie dotarła do celu?

Papierowe wypełnienia eko dla sklepów internetowych

Oferujemy papierowe wypełniacze do paczek oraz inne ekologiczne rozwiązania dla logistyki. Biodegradowalny materiał jest w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. Jest zatem doskonałą alternatywą dla folii bąbelkowej bądź innego rodzaju materiałów sztucznych.

Ze względu na właściwości, papierowe wypełnienie zastosować możemy niezależnie od rodzaju zawartości paczki – szkło jest tego doskonałym przykładem.  System Geami, podobnie jak folia bąbelkowa, owija produkt, całkowicie chroniąc szklaną powierzchnię. Oprócz zwykłego kraftowego papieru, w komplet zestawu wchodzi delikatny półpergamin, którym zabezpieczone jest szkło przed porysowaniem. Uwagę powinniśmy zwrócić również na solidność i wytrzymałość papieru. Jest on w stanie mocno zabezpieczyć zawartość paczki oraz przetrwać tym samym nawet najdłuższą podróż.

Jak zapakować szkło do wysyłki?

Sklepy internetowe, oferujące szklane przedmioty, doskonale wiedzą, jak ważnym elementem jest staranne zapakowanie produktu w paczce. W kategorię tę wpisuje się wiele towarów, ogromnie zróżnicowanych gabarytowo oraz pod względem ciężkości. Mogą być to szklane lub ceramiczne naczynia, szyby okienne czy lustra. Grubość tworzywa również odgrywa istotne znaczenie – im materiał jest grubszy, tym ryzyko zniszczenia zostaje nieco zminimalizowane. Sklepy internetowe, zastanawiające się, jak zapakować szkło do wysyłki, zdecydować powinny się na system geami. Forma ta zdecydowanie wygrywa wśród innych tworzyw zabezpieczających. Jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ cechuje się wieloma uniwersalnymi funkcjami.

Papierowe wypełnienie doskonale amortyzuje i absorbuje ewentualne wstrząsy bądź drgania. Bez problemu zastosować je możemy zatem w przypadku delikatnych przedmiotów, wykonanych ze szkła. Ważną możliwością zastosowania jest oczywiście sposobność owijania wybranego przedmiotu. Staranne wykonanie tej czynności sprawia, iż ochroniona zostanie delikatna powierzchnia bądź krawędzie produktu. Istnieje pełna dowolność co do grubości warstwy papieru. Jeżeli towar został już odpowiednio owinięty i umieszczony w kartonowym pudełku, kolejnym krokiem jest wypełnienie wolnej przestrzeni. Doskonale sprawdzi się w tym przypadku system FillPak. Pozwala on na blokowanie i unieruchamianie zawartości. Nie przemieszcza się ona wówczas wewnątrz, ma zatem doskonałe warunki do transportu – nawet w odległe miejsca.

Jak zabezpieczyć szkło w transporcie z pomocą TREECO?

Ekologiczny charakter papieru znacząco wpływa na jego atrakcyjność. Wydajne konwertery są w stanie w bardzo szybkim tempie wygenerować ogromne ilości wypełnień. Uniwersalne zastosowanie papieru pozwala wykorzystać tworzywo tego typu praktycznie w każdej branży. Kierujemy zatem nasze wypełnienia papierowe nie tylko do sklepów internetowych oferujących szklane produkty, ale również do każdego innego sklepu wysyłkowego, niezależnie od oferty.

Gwarantujemy, iż z naszą pomocą każda paczka bezpiecznie dotrze do celu. Szkło owinięte papierem o strukturze plastra miodu z systemu Geami nie jest narażone na ryzyko zarysowania bądź uszkodzenia. Całkowicie zniwelowana jest możliwość zniszczenia się szklanej powierzchni podczas transportu. Delikatny, jednak niezwykle wytrzymały papier, posiada dodatkowe walory estetyczne. Pięknie prezentuje się w paczce, ukazując jednocześnie staranność i rzetelność sklepu wysyłkowego. Nacisk na owinięty, szklany przedmiot rozkłada się równomiernie. W systemie Geami najciekawszą rzeczą, o której warto wspomnieć jest fakt, że inżynierowie, tworząc to rozwiązanie sugerowali się pszczołami i ich sposobem na tworzenie wytrzymałej przestrzeni. Plaster miodu w ulu chroni małe pszczoły przed czynnikami zewnętrznymi. Idea uniemożliwienia ewentualnych uszkodzeń sprawdza się w tym przypadku idealnie. Połączenie ekologii z naturą sprawia, iż papierowe wypełnienia tego typu są szczególnie atrakcyjne, przy czym w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Jesteśmy w stanie dostarczyć wymaganą ilość ekologicznych wypełnień w każde miejsce, tak aby zapewniona była ciągłość dostaw. Nie ma znaczenia branża, w jakiej działa sklep internetowy, ponieważ nasze papierowe systemy wypełnień skierowane są do każdej z nich. Jeżeli zatem sklep wysyłkowy zastanawia się, jak zabezpieczyć szło w transporcie, doskonałym rozwiązaniem będą proponowane przez nas produkty.