Wsparcie techniczne

W tej kategorii prezentujemy Państwu niezwykle wytrzymałe i wysokowydajne systemy służące do produkcji przyjaznych środowisku zabezpieczeń, chroniących różnorodne produkty podczas transportowania.

Przedstawiamy konwertery papieru (w rolkach lub składance), służące do produkcji ekologicznych podkładek papierowych amortyzujących wstrząsy, przeznaczonych do blokowania towarów w opakowaniu, unieruchamiania przedmiotów, czy wypełniania wolnej przestrzeni w kartonie.

W naszej ofercie znajdują się zarówno większe jak i mniejsze konwertery, dzięki którym możliwe jest tworzenie zabezpieczeń do produktów o różnym rozmiarze i kształcie. Wszystkie modele konwerterów wyposażone są w praktyczne elementy i funkcje usprawniające pracę , takie jak obcinacze umożliwiające przycięcie wkładki na preferowaną długość, czy regulacja wysokości i pozycji konwertera.

Dodatkowo możliwe jest integrowanie mocowania konwerterów z istniejącymi u Państwa liniami pakowania tak aby jak najefektywniej podawały potrzebne podkładki papierowe bez konieczności zabierania miejsca na stole pakowym.

Dla swoich klientów firma Treeco S.C., w godzinach pracy od 8 do 16, świadczy usługi telefonicznego oraz – na życzenie – indywidualnego wsparcia technicznego (on-site).

W celu zasięgnięcia szczegółowej informacji, bądź porady technicznej dotyczącej zakupionego u nas systemu firmy Ranpak, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym wykwalifikowanym doradcą i opiekunem klienta.