Papier ECO

Papier ECO, czyli certyfikowany
eko-wypełniacz

Papier Ecoline i Greenline to papier z recyklingu, posiadający certyfikat FSC. Oznacza to, że pochodzi z lasów uprawianych
w sposób przyjazny dla środowiska i odpowiedzialny pod względem społecznym oraz z papierni z certyfikatem FSC. Jest biodegradowalny i recyklingowalny. Jego wygląd i struktura wpisuje się w modny styl eko. Odbiorcy Twoich paczek docenią Twoją troskę o środowisko naturalne. Naturalnie, że z TreECO!

Wytrzymały, lecz miękki. Bezwonny!

Papier ECO jest wytrzymały, lecz miękki, wykonany z delikatniejszych włókien niż Kraft. Stosuje się go do wypełniania lżejszych paczek, np. przesyłek z drogerii. Świetnie sprawdza się też jako wypełniacz przesyłek z produktami narażonymi na zarysowanie, np. reflektorów samochodowych, szyb itp. Z wnętrza paczki nie unosi się nieprzyjemny zapach, który towarzyszy innym rodzajom papieru oferowanym przez konkurencję – nasz papier ECO jest bezwonny.

Pod kątem miękkości papier ECO o gramaturze 70 g odpowiada papierowi Kraft o gramaturze 50 g.

Papier ECO – wydajny i ekonomiczny

Możliwość programowania konwertera, w zakresie produkcji papierowych podkładek o określonej długości, pozwala dokładnie oszacować zużycie papieru. W ramach doradztwa, Treeco prezentuje różne techniki wypełniania przestrzeni w paczce, by zredukować do minimum ilość papieru oraz zoptymalizować procesy. Przekłada się to na długofalowe oszczędności.

Optymalny w składowaniu i transporcie

Dajemy możliwość wyboru papieru pod kątem składowania – w formie rolki lub składanki. Składanka jest łatwiejsza i bardziej ekonomiczna w transporcie, co oznacza że jednorazowo można przetransportować większą ilość papieru. Forma składanki redukuje również potrzebną do składowania powierzchnię miejsca magazynowego.

Dopasowany do potrzeb

Rozwiązania TreECO w zakresie produkcji wkładek z papieru ECO dają szeroki zakres możliwości wyboru programów i konfiguracji maszyn, również w kwestii wyboru długości produkowanych wkładek. Wkłady z papieru ECO do przesyłek są dostępne w kolorze brązowym lub białym. W zależności od preferencji, możesz wybrać papier Ecoline lub Greenline. Nasza oferta obejmuje papier ECO o gramaturze 50-90g m/2.

Poczuj korzyści z wypełnień papierem ECO!

Z naszymi rozwiązaniami ekologicznie znaczy szybko i wydajnie, z korzyścią dla Ciebie, Twoich klientów oraz naszej planety.

Korzyści dla firmy

 • Optymalizacja
  kosztów
 • Komfort
  i wydajność pracy
 • Eko wizerunek
  firmy

Korzyści dla odbiorcy paczki

 • Bycie eko
 • Estetyka
  i neutralny zapach
 • Jakość obsługi

Korzyści dla Ziemi

 • Ograniczenie
  plastiku
 • Naturalny
  surowiec
 • Neutralny dla
  środowiska