Better Pack BP555E

W trosce o bezpieczeństwo urządzenie skonstruowane jest z certyfikowanych materiałów. Dodatkowo wyposażone jest w blokadę, która wyłącza ostrze w momencie podniesienia pokrywy, a także odcięcie termiczne, które zapobiega przegrzaniu urządzenia. Zaletą dyspensera jest możliwość personalizacji wydawanej taśmy, na której można nadrukować logo firmy czy wybrany napis. By ułatwić użytkowanie, dyspenser został wyposażony w klawiaturę sterującą, duży pojemnik na rolkę oraz wodę, a także specjalną konstrukcję podtrzymującą wyprodukowany kawałek taśmy.

Może być stosowany do taśm bez wzmocnienia i ze wzmocnieniem o szerokości od 3,81 cm do 7,62 cm. Zalecany jest do pakowania powyżej 100 kartonów dziennie.

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez operatora serwisu treeco.pl (TREECO S.C., Naszacowice 149, 33-386 Podegrodzie) w zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż podane w formularzu dane po zakończeniu obsługi zgłoszenia, nie są nigdzie przechowywane w żadnej postaci. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne … niezbędne do przetworzenia zapytania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Polityce prywatności i polityce plików cookies.

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązują Polityka prywatnościs i Warunki korzystania z usług .