PadPak LC

Konwerter PadPak Light Cushioning to najszybsze rozwiązanie na rynku do amortyzacji przy użyciu papieru. Maszyna przetwarza tylko jedną warstwę papieru, a wybór jego grubości pozwala kontrolować giętkość podkładki. Wysoka prędkość zapewnia maksymalną wydajność podczas pakowania.

Konwerter jest w pełni zautomatyzowany i posiada wbudowany komputer. Istnieje możliwość regulacji wysokość oraz wybrania odpowiedniego trybu pracy, by ułatwić pracę pakowacza.

Parametry techniczne:

  • Wymiary: 83x110x127-166 cm pozycja pozioma
  • Wymiary: 83x76x149-188 cm pozycja pionowa
  • Masa: 100 kg
  • Moc: 830 W
  • Napięcie: 100-230 V
  • Prędkość: 1,22 m b./s

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez operatora serwisu treeco.pl (TREECO S.C., Naszacowice 149, 33-386 Podegrodzie) w zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż podane w formularzu dane po zakończeniu obsługi zgłoszenia, nie są nigdzie przechowywane w żadnej postaci. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne … niezbędne do przetworzenia zapytania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Polityce prywatności i polityce plików cookies.

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązują Polityka prywatnościs i Warunki korzystania z usług .