PadPak Senior

Konwerter wyposażony we wszechstronny system, który umożliwia przetwarzanie 2–warstwowego papieru. Powstałe podkładki mogą zostać zastosowane do zabezpieczenia delikatnych produktów przy użyciu różnorodnych technik, takich jak amortyzacja, unieruchomienie i usztywnianie podczas wysyłki, a także na etapie przechowywania.

Mobilna konstrukcja maszyny pozwala dostosować ją pod linię produkcyjną lub ustawić obok stanowiska pakowacza. Konwerter umożliwia wybór trybu pracy spośród kilkudziesięciu opcji, a sterowanie nim odbywa się za pomocą pilota.

Parametry techniczne:

  • Wymiary: 94x176x110-163 cm pozycja pozioma
  • Wymiary: 94x100x193-225 cm pozycja pionowa
  • Masa: 175 kg
  • Moc: 770 W
  • Napięcie: 230 V
  • Prędkość: 0,5 m b./s

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez operatora serwisu treeco.pl (TREECO S.C., Naszacowice 149, 33-386 Podegrodzie) w zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż podane w formularzu dane po zakończeniu obsługi zgłoszenia, nie są nigdzie przechowywane w żadnej postaci. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne … niezbędne do przetworzenia zapytania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Polityce prywatności i polityce plików cookies.

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązują Polityka prywatnościs i Warunki korzystania z usług .