Geami WrapPak MV

Konwerter Geami WrapPak MV został zaprojektowany do szybkiej i wydajnej pracy. Urządzenie przeznaczone jest do obsługi lekkich, poręcznych rolek papieru, dzięki czemu praca jest efektywna, lekka i komfortowa. Sprawną zmianę rolek umożliwia innowacyjny system ładowania maszyny od przodu. Zdecydowanie polecany do e-commerce’ów i magazynów, w których procesy obsługiwane są przez kobiety.

Geami MV posiada kilka trybów prędkości, umożliwiając wydajną pracę operatorom o różnym stopniu doświadczenia. Maszyna wyposażona jest w system EDS, umożliwiający łatwe przełączenie paksystemu w tryb podawania odcinków papieru takiej samej długości, co wpływa na zmniejszenie kosztów w przypadku owijania produktów podobnej wielkości. Konwerter produkuje ekologiczny materiał do owijania o strukturze plastra miodu połączony z bibułkowym papierem przekładkowym,dzięki czemu produkty są chronione przed uszkodzeniami jak i zarysowaniami. Konwerter Geami WrapPak MV dzięki kompaktowym rozmiarom zmieści się na każdym blacie, a modułowa budowa sprawia, że łatwo go dostosować do niewielkich stanowisk pakowych o ograniczonej powierzchni roboczej.

Parametry techniczne:

  • Wymiary: 62×24×30,5-42 cm
  • Masa: 21,4 kg
  • Moc: 200 W
  • Napięcie: 110-220 V
  • Prędkość: max 0,75 m/s
  • Metoda cięcia: rozdarcie ręczne

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu moich danych osobowych przez operatora serwisu treeco.pl (TREECO S.C., Naszacowice 149, 33-386 Podegrodzie) w zakresie niezbędnym do realizacji niniejszego zgłoszenia. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż podane w formularzu dane po zakończeniu obsługi zgłoszenia, nie są nigdzie przechowywane w żadnej postaci. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne … niezbędne do przetworzenia zapytania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Polityce prywatności i polityce plików cookies.

    Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązują Polityka prywatnościs i Warunki korzystania z usług .